Warsztaty Wikliniarskie dla Niesłyszących w Rudniku nad Sanem 27 kwietnia 2019 (sobota)

Siostra Lea Fernandes, prezes Fundacji imienia ks. Czesława Wali oraz ks. Stanisław Gurba, diecezjalny duszpasterz niesłyszących zapraszają na Warsztaty Wikliniarskie dla Niesłyszących w Rudniku nad Sanem:
MIEJSCE: Centrum Wikliniarstwa MOK w Rudniku nad Sanem, ul. Mickiewicza 41
DATA: 27 kwietnia 2019 (sobota), godz. 10.00 – 13.00
Zajęcia bezpłatne, obowiązują zapisy: facebook.com/diecezjasandomierska (proszę wysłać wiadomość)

Warsztaty odbywają się w ramach przygotowań do Drugiej Ogólnopolskiej Pielgrzymki Niesłyszących do Rudnika nad Sanem, która jest zaplanowana na 8 czerwca 2019 r. Chcemy wówczas pokazać przyjeżdżającym gościom dziedzictwo kulturowe Polskiej Stolicy Wikliny. Chcemy pochwalić się tym, co posiadamy.

Projekt realizowany jest przy współpracy z Urzędem Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem