III Ogólnopolska Pielgrzymka Niesłyszących do Rudnika nad Sanem (20 czerwca 2020 r.)

Już po raz trzeci zapraszamy głuchych do Rudnika nad Sanem. W tym roku uroczystości ku czci św. Filipa Smaldone będą połączone z JUBILEUSZEM 25 LAT ŻYCIA ZAKONNEGO SIOSTRY GRACE. Będzie wiele znakomitych gości, przyjedzie również Matka Generalna z Włoch, a Mszy św. będzie przewodniczył Nuncjusz Apostolski w Polsce, abp Salvatore Penacchio.

Tegorocznym tematem przewodnim będzie: ŻYCIE I DZIAŁALNOŚĆ SIÓSTR SALEZJANEK NAJŚWIĘTSZYCH SERC, zgromadzenia założonego do pracy z niesłyszącymi. Będą zabawy, konkursy, nagrody. Będzie posiłek, integracja. Będzie oczywiście modlitwa.

MSZA ŚWIĘTA WYJĄTKOWO NA ZAKOŃCZENIE SPOTKANIA O GODZ. 16.00, w kościele pw. Trójcy Świętej w Rudniku nad Sanem.

Szczegółowy program zostanie podany wkrótce.

ZAPRASZAMY!!! Rudnika nad Sanem, 20 czerwca 2020 r. (SOBOTA)