Zakończenie roku formacyjnego w Ostrowcu Świętokrzyskim

131

W niedzielę, 21 czerwca 2026, odbyła się ostatnia Msza św. w języku migowym w kolegiacie św. Michała w Ostrowcu Świętokrzyskim przed przerwą wakacyjną. Tradycyjnie po Mszy św. ks. Aleksander Zdun poświęcił pojazdy mechaniczne, a potem zaprosił wszystkich na wspólny posiłek – grill. Tradycyjnie już (przynajmniej od kilku lat tak jest) spotkanie zakończyła zmiana pogody (chociaż w tym roku uciekliśmy przed deszczem).